teisipäev, aprill 07, 2009

Teine maailm täpselt meie oma kõrval

Kui teha vahekpkkuvõtteid, siis Kunstihoone näitus on üleval viimast nädalat, selle kohta on ilmunud vist viis artiklit kohalikus jooksvas ajakirjanduses; olen käinud kaks korda televisioonis* ja korra raadios ja kui see kõik on minu või kellegi teise elus midagi muutnud, siis igatahes ma veel ei tea seda.
NY näituse ettevalmistamiseks on järjest vähem aega.
Ja 24. aprillil on järjekordne kirjanduslik kohtumine: Dmitri Petrjakovi raamtu "Kaarli kiriku Golem" (Hotpress) presentatsioon ja kohale tulevad lisaks autorile noor kirjanik Mikk Pärnits ning Hannes Vanaküla. Ja vanu hipisid. Ja venekeelne balti telekanal.
Vahepeal guugeldasin end jälle ning leidsin lisaks Äripäeva kunstiarvutusele ka end mainitavat Eesti Paganlikus Foorumis, kust kopeerin järgmise mõttevahetuse.

Dmitri Petrjakov
Budist


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 4025
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 23, 2009 2:27 pm Teema: Vasta viitega
Nii. Raamat valmis. Mida soovitate esitluse kohta? Cool
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Dmitri Petrjakov
Budist


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 4025
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 23, 2009 3:00 pm Teema: Vasta viitega
Dmitri Petrjakov
KAARLI GOLEM

Kaks aastat tagasi aset leidnud nn pronksiöö sündmused on pinnale toonud terve rea kõige pöörasemaid Tõnismäega seotud legende. KAARLI GOLEMIS räägitakse muu hulgas pikemalt suurmaag Aleksander Lennonist ja tema okultsetest viguritest, mida on puudutnud ka Vladimir Wiedemann oma raamatus MAAGIDE KOOL.

Dmitri Petrjakov on seganud kokku kummalise sousti reaalselt aset leidnud sündmustest, maagiast, fantastilistest müütidest, Kaali meteoriidist, erinevate kirikute ning nõukogude ja saksa natsiladviku, salateenistuste, vabamüürlaste ja salaordute huvist Tõnismäe vastu jne.
Raamatu läbivaks teljeks on pronkssõduri lugu – autor heidab õhku hüpoteesi, et pronksist soldati lahkumine Tõnismäelt sündis tänu maagiale.
Raamatus toodud isikud on ajaloos reaalselt elanud ja selles esinevad ajaloolised sündmused täpselt dateeritud. Raamat on illustreeritud rohkete fotode ja autori tehtud illustratsioonidega.

ISBN 978-9985-9968-0-5
144 lk
Pehme köide
Hind kirjastusest ostes 100 krooni.
www.hotpress.pri.ee
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Dmitri Petrjakov
Budist


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 4025
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 26, 2009 4:05 pm Teema: Vasta viitega
Tõenäoliselt esitlus tuleb 26.aprillil Galeriis Kunstikonteiner Kultuuritehases Polymer (Madara 22/Ülase 16).

Tokroda on ka kutsutud ja oodata on tema mõtteid Kaarli Golemis kirjeldatud maagilistest manipulatsioonidest läbi Raktobleeri teooria.... Cool


_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
mina_Liitunud: 25 Okt 2008
Postitusi: 9


PostitusPostitatud: Esm Märts 30, 2009 8:09 am Teema: Vasta viitega
No Pronkssõduri ööl lõpetas Tartus üks trükikoda Necronomiconi trükkimise. Ja Tallinna Apollo pani letile kaks Pärnitsa tõlgitud Kaose raamatut. Raamatud kaosmaagiast. YouToubes oli video üleval kus Apollo ees läks kakluseks ja kuskil seal akna taga olid reeklaamiks väljas Algol kirjastuse uued raamatud Peter J. Carroll "LIBER KAOS" ja Phil Hine'i "Kondenseeritud kaos: sissejuhatus kaosmaagiasse".
Samal ajal kui Pronkssõdur hakkas rahvast häirima ja Necronomicon oli teel trükikotta, tekkis MVO-s lõhenemine. Paar päeva enne raamatu ilmumist lahkus demonstratiivselt osa sataniste eesotsas Jasoniga MVO-st.
Oli see nüüd Necro kurikuulus needus, vöi Pronkssöduri kättemaks umbes nagu teoses "Don Juan", või toimetajale kahe silma vahele jäänud paar kirjaviga Shocked Kaostes ja Necronomiconis, mis tohutu võnkumise ja kaose tekitasid, seda täpselt ei tea.

Kas Dmitri Petrjakov on see sama mees, keda kunstnik Jõgeva Konteinerisse kutsus, kus ta midagi seal kolme mehega korraldab? Kui ja, siis üks kolmest esinejast on Mikk Pärnits, kes vist kaosmaagia pärast kutsutud on ja kolmas tulija on üks maag vist. Andke teada millal ja kas see üldse toimub. Kui tuleb kokku palju igasugu kummaliste oskustega inimesi, st lausa mingi Eesti energiate kogunemine ühte punkti ja ka Tokroda oma seitsme pätsatud sambaga, siis ma ei tea mis juhtub. Mr. Green
Haigetel, kes usuvad, et sellises erakordses kohas on võimalik imekombel terveks saada, tulla igaksjuhuks kohale! Exclamation


Ah, jah...väike PS:
Sellest, et Anton S. LaVey SAATANLIK PIIBEL kolmas ja hästi toimetatud trükk on Apollo poodides, olen ma juba kirjutanud Wink
17 Aprillil ilmub Peter H. Gilmore raamat SAATANLIKUD PÜHAKIRJAD.
Selle raamatukesega tegelesid seekord kaks tõlki ja kaks toimetajat. Nende seas proovis uuesti oma jõudu ka Pärnits.


"SAATANLIKE PÜHAKIRJADEGA on meile pärandatud Saatana kiriku ülempreestri, maag Peter H. Gilmore'i terav meel, mõttetarkus ja kuratlikud vaated. Käesolevad esseed, artiklid ja diatriibid on kogutud kahekümne aasta jooksul põrguliku salaliidu jaoks kirjutatust, mõned neist esmakordselt avaldatud vaid valitud seltskonnale kättesaadavates trükistes. Nukumaagiast ajas rändamise võteteni juhatab maag Gilmore lugeja Kurakäerada mööda sinna, kus vähesed leiavad eest selle, mida ootasid.
Maag Gilmore paljastab saatanlike rituaalide põhimõtted ausas arutelus keelatud riituste üle. Mis on saatanlik matus? Kuidas satanistid abielluvad? Avastage see täna, sest kunagi varem ei ole neid ebapühasid tseremooniaid avaldatud väljapoole Saatana kiriku põrgulikku hierarhiat. Siit leiate nende filosoofia, kes on piisavalt julged, et olla enese Jumalad - või Saatanad."


Ka seekord on raamat Algol kirjastuselt Volbriks Apollo raamatupoodides. Samal ajal toimub see energiate kogunemine Konteineris. Tulge kohale, ärge kartke, äkki ei juhtu midagi. Twisted Evil
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dmitri Petrjakov
Budist


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 4025
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 30, 2009 3:53 pm Teema: Vasta viitega
VÄIKE TÄPSUSTUS

Üritus toimub kaks päeva varem - 24.APRILLIL Kell 18.00

Twisted Evil
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
mina_Liitunud: 25 Okt 2008
Postitusi: 9


PostitusPostitatud: Esm Märts 30, 2009 4:39 pm Teema: Vasta viitega
No kui täpsus nii oluline on, siis on vb nii, et seekord võtavad sündmused alguse kuskil 24-al ja siis mõne päeva pärast, kui Gilmore raamat igas Eesti raamatupoes on ja kui Konteinerist emotsionaalselt ülesköötud mööda Eestit laiali läinud, siis vb plahvatab kuskil, või toimub spontaanne tervenemine, põlemine vms iganes. Twisted Evil Tegelikult aga on töenälisem, et ei juhtu midagi ja mingit energia palli ei teki ja vb kogu energia imendub oopis kohe seal Konteineris maasse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dmitri Petrjakov
Budist


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 4025
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 30, 2009 9:02 pm Teema: Vasta viitega
Minu arust on Konteinerist Kaarli kiriku tornide vahele otsene tee...
_________________
* OP täna õhtul (ETV kl 21 35: lisaks Erisaate kordus ETV-s täna kl 16 10)

1 kommentaar:

Anonüümne ütles ...

No mul selle teate peal, et Konteineris midagi sellist toimub, käis kohe "klõps", justkui oleks telekas sisse lülitatud ja silme ees stseen vana vene komöödiast, tummfilmist "Prazdnik svjatogo Jorgena" ("Püha Jorgeni pidu"). Kus päikeselisel päeval kiriku ees kogunenud rahva rövedad hambutud suud (kaadris suures plaanis) röögivad "Tchuuuuda!.." (Ime, ime, tahame ime!).
Äkki rahvamassist hüppab välja karkudel väike vilgas kaltsakas pätt ja simulant, kes hüppab seal paar korda ringi ja siis viskab äkki kargud eemale ja hakkab tantsima, millest rahvas juubeldama hakkab.

Reklaamitud on ka kinnistes foorumites ja blogides. Kõikidele ei öelnud, keda veel kokku kutsusin, juhuks, et kui juba paanika ja muud reaktsioonid, siis parem kohapeal, st Konteineris.
"Saatanlikud pühakirjad" ilmuvad ka vene keeles, aga veidi hiljem. Oletatavasti Jaanipäevaks on nad poes.
http://et.wikipedia.org/wiki/Saatanlikud_pühakirjad


mina