neljapäev, aprill 16, 2009

Eel-eelreklaam

Kunstikonteineris Kultuuritehases Polymer

Reedel, 24. aprillil algusega kl 18 00

Kirjanduslike kohtumiste seeria "Üks hullem kui teine":

Maagia-eri

+

Dmitri Petrjakovi pooldokumentaalse romaani "Kaarli Golem" esitlus
Osa võtavad:


Dmitri Petrjakov

Hannes Vanaküla alias Tokroda (valgusjumal)

Aleksandr Dormidontov (vana hipi)

Mikk Pärnits (noor kirjanik)

Valdek Kiiver (kirjastaja, vana hipi)

Vestlust juhib Sandra JõgevaKAARLI GOLEM

Kaks aastat tagasi aset leidnud nn pronksiöö sündmused on pinnale toonud terve rea kõige pöörasemaid Tõnismäega seotud legende. KAARLI GOLEMIS räägitakse muu hulgas pikemalt suurmaag ja legendaarse hipide liider Aleksander Lennonist ja tema okultsetest viguritest, mida on puudutanud ka Vladimir Wiedemann oma äsja ilmunud raamatus MAAGIDE KOOL.

Dmitri Petrjakov on seganud kokku kummalise sousti reaalselt aset leidnud sündmustest, maagiast, keskaegsetest müütidest, Dannebrogist, Kaali meteoriidist, erinevate kirikute ning nõukogude ja saksa natsiladviku, salateenistuste, vabamüürlaste ja salaordute huvist Tõnismäe vastu jne.

Raamatu läbivaks teljeks on pronkssõduri lugu iidsetest aegadest kuni aasta 1979.

Raamatus toodud isikud on ajaloos reaalselt elanud ja selles esinevad ajaloolised sündmused täpselt dateeritud. Raamat on illustreeritud rohkete fotode ja autori tehtud illustratsioonidega.

KAARLI GOLEMI autor Dmitri Petrjakov on sündinud Tallinnas, lõpetanud Tallinna Pedagoogilise Instituudi. Räägib võrdselt vabalt nii vene kui eesti keelt. Töötab äri valdkonnas.

Dmitri Petrjakov on ka küllaltki nimekas sportlane. Ta on rahvusvahelise kategooria kikkpoksi kohtunik ning treener. .ISBN 978-9985-9968-0-5

144 lk

Pehme köide

www.hotpress.pri.ee

Kommentaare ei ole: